Okrycia wierzchnie

Niższe temperatury panujące na dworze nie oznaczają konieczności porzucenia eleganckich stylizacji na rzecz ciepłych, lecz bezkształtnych ubrań. Nasza kolekcja okryć wierzchnich udowadnia, że można wyglądać atrakcyjnie o każdej porze roku. Mnogość dostępnych barw oraz fasonów pozwoli ci na wybranie modelu, który w stu procentach cię wyrazi.

Proponowane przez nas okrycia wierzchnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nasze stylowe płaszcze to także łakomy kąsek dla wszelkiej maści butików i salonów mody — seryjna produkcja oraz sprzedaż hurtowa pozwalają nam na dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Markowa odzież damska
Firma JOLMAR to uznany producent odzieży damskiej, trudniący się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Ubrania naszej marki cechuje wysmakowane połączenie ponadczasowych krojów z trendami wprost ze współczesnych wybiegów. Przykładamy wielką wagę do jakości wykorzystywanych materiałów, gdyż wierzymy, że szlachetny gatunek tkaniny ma równie wielki wpływ na finalną formę ubioru, co jego krój.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home
Rejestracja

Rejestracja konta

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło