Najmodniejsze kolory sezonu jesień-zima 2018/2019

person Autor: Patrycja Kałużny Dnia:

Te z nas, które mają dość smutnych szarości i beżów, na pewno się ucieszą z kolekcji jesień- zima 2018/2019.  Ta jest prawdziwą bombą kolorów i to tych najintensywniejszych. Jaskrawe barwy, które królowały na wybiegach mody w Mediolanie czy Nowym Jorku odważnym krokiem wkraczają na ulice miast i miasteczek. Po jakie barwy sięgać w tym sezonie?

Te z nas, które mają dość smutnych szarości i beżów, na pewno się ucieszą z kolekcji jesień- zima 2018/2019.  Ta jest prawdziwą bombą kolorów i to tych najintensywniejszych. Jaskrawe barwy, które królowały na wybiegach mody w Mediolanie czy Nowym Jorku odważnym krokiem wkraczają na ulice miast i miasteczek. Po jakie barwy sięgać w tym sezonie?

 

Najmodniejsze kolory tej jesieni i zimy to propozycja dla tych z nas, które lubią nieoczywiste połączenie i odważne barwy. Wśród najpopularniejszych kolorów tego sezonu wymienia się żółć, ognistą czerwień, magentę czy mocny fiolet. W mocnej tonacji mają być nie tylko otrzymane dodatki, ale i płaszcze, sukienki czy koszule.

 

Ceylon Yellow

Ceylon Yellow odcień żółtego wpadający w kolor musztardowy. Już od kilku sezonów nieśmiało powracał do świata mody, aby w tym wywołać w nim prawdziwą rewolucję! Tej jesieni i zimy odważne żółcie łączy się z neutralną czernią lub stawia na wersje #totallook. Jeśli chcesz poczuć się jak na wybiegu u Alexandra Vauthiera, sięgnij po nasz musztardowy płaszcz.

 

Valiant Poppy

Valiant Poppy to czerwień dla odważnych. W swoich projektach sięgały po nią takie domy mody jak Jil Sander, Valentino i Tibi. Ubrania w tym kolorze po prostu oszałamiają i nie pozwalają oderwać od nich wzroku.  Ubrania i dodatki w odcieniu głębokiej czerwieni to te niezwykle elegancki i klasyczne. Nasze propozycje w odcieniu Valiant Poppy to: płaszcz LONDON oraz bluzka CRYSTAL.

 

Bright Fuchsia

Ten odcień różowego skradł serca nie tylko Alexandrowi Wang, Oscarowi de la Renta i Valentino, ale i wszystkim blogerkom modowych. Pozwala wyróżnić się wśród szaro burych jesiennych stylizacji, a przy tym jest niezwykle elegancka. My w tym sezonie stawiamy na garnitur w odcieniu Bright Fuchsia.

 W sezonie jesienno – zimowym 2018/2019 królują mocne i odważne kolory, ale nie tylko. Na topie są również zwierzęce printy oraz tzw. moda męska w kobiecym wydaniu. Do łask wracają garnitury, marynarki z przerysowanymi ramionami, luźne spodnie i kamizelki. To co pora na zakupy?

Powiązane tagi

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Rejestracja

Rejestracja konta

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło